Zonky.cz – výhodná nebankovní půjčka

P2P půjčky jsou na vzestupu a tyto nebankovní půjčky začínají být výhodnější než ty, které nabízí banky. Náš server fandí decentralizaci a novým alternativním způsobům půjčování peněz. Zonky.cz vnímáme jako jednoho z nejserioznějších hráčů na českém trhu.
Zonky

Zonky.cz nabízí příležitost získat půjčku i lidem, které banky odmítnou. V průměru nabízí i výhodnější úrok než banky. Takže pro člověka, který hledá půjčku je to velmi lákavá alternativa a i já osobně uvažuji půjčku u Zonky.cz v blízké době využít.

Navíc zde vzniká prostor pro investory. Lidé si spoří za ubohé 1% na spořícím účtu nebo riskují své peníze v různých fondech, které investují do nejistých trhů s akciemi a dluhopisy. Zonky.cz je skvělá alternativa i pro každého, kdo chce peníze zhodnocovat.

Velice tomuto českému projektu fandím. Mají skvělou podporu, takže pokud máte nějaké dotazy, určitě jim neváhejte napsat. Zakládají si na otevřenosti a transparentnosti.

Autorem článku je Ladislav Výsmek

Disclaimer: Tyto články mají pouze informativní charakter a v žádném případě je nelze považovat za investiční poradenství či doporučení. Platí varování, že každá investice s sebou nese riziko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokračováním užívání této stránky souhlasíte s použitím cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít