Letní škola v zahraničí

Protože jsem dlouhodobým kritikem tradičního vzdělávání, rozhodl jsem se představit určité efektivnější alternativy. Jako první z nich je projekt European Summer School, který nabízí 2 týdenní odborné kurzy v chorvatském Splitu a nově také v Praze.

Ceny kurzů se pohybují od 400 do 600 euro. V nabídce naleznete kurzy komunikačních dovedností, osobnostního rozvoje, obchodní angličtiny, mezinárodních vztahů, ale nechybí ani kurzy módy, grafiky, malování, video tvorby, marketingu a podnikání. Velice zajímavé jsou také IT kurzy Web development, Cloud computing, Developing mobile concepts a Internet security.

Všechny kurzy probíhají v angličtině a tu stačí umět na úrovní B1. Některé kurzy mají ECTS ohodnocení, takže vám jej mohou uznat jako mimosemestrální kurz v rámci vašeho vysokoškolského studia.

Všechny kurzy jsou velice intenzivní, od lidí z praxe zaměřené na okamžité uplatnění ve Vaší kariéře. Navíc každá zahraniční zkušenost je obrovské plus do vašeho životopisu. Kompletní nabídku kurzů naleznete na webu EuropeanSummerSchool.com.

Kurzy probíhají ve 3 turnusech od 18.7. do 26.8. Kapacita některých kurzů je téměř zaplněná. Přihlášky můžete podávat do 30. června 2016.

Stránky jsou kompletně v češtině a pořadatelem této letní školy je agentura Czech-us.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokračováním užívání této stránky souhlasíte s použitím cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít