3 zaručené způsoby, jak vydělat na hazardu

Existují pouze 3 zaručené způsoby, jak “porazit” sázkové kanceláře a na jistotu si ve světě hazardních her vydělat skutečné peníze. Všechny tyto způsoby popíši zcela zdarma v tomto článku.

Pokud však hledáte kouzelnou pilulku a nebo věříte na super zázračnou strategii v ruletě, pak vás tento článek možná trochu zklame.

1. Bonusy
Sázkové kanceláře nabízí štědré bonusy pro nové hráče. Většina bonusů není moc zajímavých, protože musíte sázky mnohokrát protočit za vysoký kurz a je velká šance, že prohrajete svůj vklad i bonus než vám sázková kancelář dovolí peníze vybrat. Existují, ale i tzv. sázky bez rizika, kdy vám sázková kancelář vrátí peníze, pokud prohrajete. Zde se dá jednorázově vydělat několik tisíc korun, pokud tuto sázku bez rizika vsadíte současně i u jiné společnosti, akorát s opačným tipem. Tuto strategii dobře popisuje server WinnersClub.cz. Až vyberete peníze díky sázce bez rizika, pak je nejdůležitější nepokoušet štěstí v žádném dalším sázení.

2. Affiliate programy
Pokud vám někdo nabízí zdarma různé magické strategie, jak porážet ruletu, blackjack, automaty nebo rozdává zaručené tipy na sportovní zápasy, pak vám k tomu jistě nezapomene přiložit banner nebo odkaz na hernu, kterou doporučuje. Všichni tito lidé pouze vydělávají tím, že seženou nové sázející a je jim jedno, jestli vydělají nebo prodělají – sázková kancelář jim dá provizi za dobře udělaný marketing. I vy můžete tímto způsobem vydělávat, ale je to silně nemorální, protože to nějaký chudák zaplatí. Je to však jistá cesta, jak využít hazardu a vydělat si. Já tento způsob důrazně nedoporučuji. Affiliate je výborná záležitost, ale pro vaše svědomí a pro dobro světa si najděte něco jiného než propagaci hazardu, který může lidem ublížit.

3. Prodej tipů
Lidé vydělávající na affiliate většinou rozdávají vše zdarma. Jsou však lidé, kteří si nechají za zaručené tipy na zápasy platit. I vy se můžete stát takovým člověkem. Když se vám nebude dařit, tak není nic snadnějšího než všechno smazat, založit nový web a udělat si novou identitu a začít znova sbírat ovečky, které vám každý vymyšlený tip dobře zaplatí. Existují i relativně seriozní programy jako BetAdvisor.com, kde vidíte nefalšovanou historii sázek a reálné obličeje tiperů. I přesto je sázení velice rizikové a žádný tiper na celém internetu není ziskový po celý život.

Pokud si něco chcete vydělat na hazardu, tak zde jsou cesty. Bonusy vám mohou ublížit v tom, že dostanete chuť po penězích a začnete dělat hlouposti. Další 2 způsoby nejsou morální a v některých případech ani legální, proto je v žádném případě nedoporučuji.

Pokud si chcete vydělat peníze, pak zkuste jinou cestu. Nabízí se vzdělávání v pokeru, ale to chce pevnou vůli, obří trpělivost a spoustu každodenní práce na sobě samém. I přesto vám nikdo úspěch ani zisk zaručit nemůže.

Disclaimer: Tyto články mají pouze informativní charakter a v žádném případě je nelze považovat za investiční poradenství či doporučení. Platí varování, že každá investice s sebou nese riziko.

One thought on “3 zaručené způsoby, jak vydělat na hazardu

  1. Ahoj,
    ten titulek je hrozně zavádějící, jelikož Winners Club nemá co dělat s hazardem nebo gamblingem :) a affiliate programy pro sázkové kanceláře je opravdu peklo. Ale nezavrhoval bych ho úplně. Je spousta dobrých produktů na jehož doporučování lze dobře vydělávat…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *